chlapecek21o

Rande s vlastní šťávou: Den 6

Teorie

Když jsem sestavovala tento kurz, chtěla jsem, aby v něm byla trocha teorie, aby se z vás stali poučení uživatelé, kteří vědí, proč to dělají. Tyhle znalosti rozptýlí vaše obavy a odpoví vám na otázky, které vám můžou v hlavě vířit.

Zároveň jsem ale chtěla, aby kurz byl prakticky pojatý, protože knihy pro ty, kdo chtějí o urinoterapii jen číst, už na trhu jsou, a jako svůj hlavní přínos vidím propojení se skutečnou praxí.

Na počátku jsem si v teoretické části ošetřila, abyste si vytvářeli vhodný materiál na zkoušení, a teď bych vám chtěla říct, proč urinoterapii miluju a proč se ji snažím propagovat, kudy chodím. Věřím, že vás tak nalákám a usnadním vám další kroky.

5 důvodů, proč miluju léčbu močí

  1. Je univerzální.
  2. Je vždy po ruce.
  3. Vrací nám zodpovědnost za péči o vlastní zdraví.
  4. Je lokální, domácí, bio, eko, non toxic, zero waste, vegetariánská, prostě naše.
  5. Je zadarmo.

Trochu si to dovolím rozvést

Říkám, že urina je univerzální, protože se hodí na ošetření všech zranění a nemocí. Nikomu nenutím a neradím, že ji má používat jako jediný prostředek, ať se děje, co se děje. Po pádu z třetího patra je určitě rozumnější zavolat sanitku než načůrat si do kelímku. Ale jsou zranění a nemoci, u nichž je urinoterapie naprosto dostačujícím prostředkem.

A taky jsou situace, kdy po ruce prostě nemáme nic vhodnějšího a nějak zasáhnout potřebujeme.

Pět takových tipů nabízím výměnou za e-mailovou adresu v e-booku Lékárnička na výlety aneb 5 vyčůraných tipů pro odvážné začátečníky. Fakt ho ještě nemáte? To bych se divila…

Ani ten nejsklerotičtější sklerotik si doma nezapomene močový měchýř, a to je vlastně to hlavní, co pro urinoterapii potřebujete.

Když přijmete urinu a její léčebné účinky a začnete s nimi pracovat, zjistíte najednou, že to, jestli budete nebo nebudete zdraví, nezávisí na vašem ošetřujícím lékaři a vybavenosti lékárny. Vlastní zdraví máte najednou ve svých rukou. Nemusíte ležet v oboře s nožkama nahoře, protože vám doma došel coldrex a v tomhle stavu je cesta do lékárny nad vaše síly.

Vždycky mě bavilo hledat cestičky, jak říkat ne konzumu. A ještě víc mě baví vymýšlet, jak se vyhnout těm, kteří zjistili, že lidí, kteří se chtějí vyhnout konzumu, je na světě hodně a mají i dost peněz. Jsem biomatka, která nesnáší nálepku bio, ale má ráda poctivé domácí produkty. Nemám dobrý pocit z potravin, které k nám putují přes celý svět, zabalené v tlusté vrstvě plastů, a přesto vydrží ještě několik týdnů jako čerstvě utržené.

Dávám přednost jablíčkům od sousedů, bylinkám od babičky, … a urině. Kvalitu svojí moči můžu přímo ovlivnit a můžu taky ovlivnit, jak bude tahle home made kvalita dál ovlivňovat moje zdraví, krásu, čistotu zrcadel atd.

Od jisté doby jsem skeptická k tomu, když někdo něco dává ZADARMO. Skoro vždycky je v tom nějaká kulišárna, i já jsem od vás za e-book chtěla aspoň e-mailovou adresu. Ale kde je ten zakopaný pes u uriny, na to jsem zatím nepřišla. A to jsem hledala, to mi věřte. Takže vlastní urina, jak to tak vypadá, byla, je a bude zadarmo. Kdo si za ni chce platit, může si ji kupovat v krémech a mastích, o tom vám povím zase někdy příště

6_noha

Praxe

Minulý týden jste si umyli ruce. Na začátek jsem je vybrala záměrně, protože jejich „kontaminaci“ bychom se při jiných aplikacích stejně nevyhnuli. Když už se nám přední tlapky otužily, umyjeme také jejich zadní kamarádky. Připravte si dnes urinovou koupel pro nohy.

Sama to mám nastavené tak, že v neznámých věcech mám ráda vedení, ale nesnáším, když mě někdo řídí a do puntíku mi říká, co a jak mám dělat. Proto i vám dávám prostor pro volbu. Je víc způsobů, jak si umýt nožky močí. Můžete to vzít jen v rychlosti při sprchování: načůrat na nohy, chvíli nechat působit a opláchnout. Nebojte se, koupelna vám smrdět nebude, když vanu nebo sprchový kout trochu opláchnete čistou vodou.

Druhá možnost je načůrat si do lavoru, naředit moč teplou vodou, aby toho bylo dost a mělo to příjemnou teplotu, vzít si knížku a na pět až deset minut si do lavoru strčit nožky. Po koupeli by bylo ideální nechat nohy volně oschnout a až potom opláchnout čistou vodou. Ale svět na tom nestojí, klidně je umyjte rovnou.

Komu se nechce jen tak sedět, může si nohy při koupeli promasírovat. Jednak se tím zvýší účinek koupele a bude se vsakovat víc prospěšných látek, jednak tak jedním vrzem odbudete i koupel rukou, navážete na minulý týden a superúčelně zhodnotíte vlastní šťávu i vložený čas.

Vyberte si, co je libo. Další varianty můžete testovat v následujících dnech.

Úkoly

V tomto týdnu budeme pokračovat s vnější aplikací moči a mám v plánu zaměřit se na obličej (nepadejte do mdlob, bude to hračka, uvidíte). Proto si teď vezměte na pomoc zrcadlo a do svého deníčku si napište, jak vypadá vaše pleť: zaměřte se na celkovou kvalitu, hladkost, měkkost, pupínky, nečistoty. Pro potřeby pozdějšího srovnávání se můžete i vyfotit.

Až budete mít tuto (pro někoho mírně masochistickou) část za sebou, napište si, jakou pleť byste chtěli mít. Brzy vám představím dokonalou pleťovou vodu pro všechny druhy pleti.

To je pro dnešek všechno. Bylo to snazší, než jste čekali, že jo?

Alžběta Vintrová