Čůrací perpetum mobile

Čůrací perpetum mobile

 

Když jsem psala o nejedovatosti moči, slibovala jsem, že vám co nevidět prozradím, co se děje s močí v době nemoci. A hlavně proč je vhodné i tuto „jedovatou“ moč tělu vracet.

V tomto článku píšu částečně i o pití moči, což už je technika pro pokročilé a otrlé příznivce této šťávy. Je úplně v pohodě, jestli se na něco takového ještě necítíte. Urina se dá s velkými úspěchy aplikovat i zevně, což je pro začátečníky mnohem snesitelnější. Já jsem si třeba urinovými koupelemi pomohla od plísně na nohách.

Dnes svůj slib plním a přináším vám přehled účinků, které se spolupodílejí na tom, že moč je tak silným a účinným prostředkem, který hravě nahradí 10 (i víc) přípravků, které máte v domácí lékárničce. Její hlavní síla spočívá především v tom, že tohle všechno dělá najednou a bez dalších vedlejších účinků a produktů. Moč sama o sobě v jediném okamžiku udělá to, na co byste jinak potřebovali hrst léků.

Tento článek je ve své podstatě pahýl, kdybychom byli na Wikipedii, poprosila bych vás, abyste ho doplnili. Jestli k tomu něco máte, klidně to udělejte. V tuhle chvíli považuju pro sebe za nejlepší přijmout, že pahýlem zůstane, protože mi jde o hrubé nastínění účinků moči na nemocný organismus. Každý asi pochopí, že při různých nemocech potřebuje tělo různou pomoc, takže se některé principy uplatňují víc a některé méně.

O složení moči zdravého člověka už něco víte, jestli ne, koukněte nejprve na článek: Plýtváme energií?.

Kromě složek, které najdeme v moči zdravého člověka,  jsou při nemoci v moči přítomné také zárodky nemoci, ale ani to není důvod k panice, právě naopak.

Účinky moči

Pokud znáte principy očkování a homeopatie, pochopíte, že vracet urinu nemocného člověka zpět do organismu je velice prospěšné.

Jako očkování: oslabený původce nemoci v těle nastartuje imunitní reakci. Výhoda proti běžnému očkování je, že se očkujeme přímo tím, co nás postihlo, a ne tím, co si někdo myslí, že by letos mohlo v Evropě lítat. A pak taky v moči nejsou ty nosiče a stabilizátory.

Homeopaticky: léčíme podobné podobným, v tomto případě bych dokonce řekla až stejné stejným, čímž se dostáváme až k autopatii.

Zpětným příjmem uriny ušetříte tělu hodně práce a energie, vrátíte mu živiny, které už si připravilo, ale nestihlo je využít. Tato energetická úspora je vítaná nejen v době nemoci. Když si při chřipce budete doplňovat céčko, déčko a minerály umělými přípravky, pocítíte po nějaké době úlevu. Když si je doplníte z moči, vyhnete se nejen cestě do lékárny, ale také všem těm plnivům, stabilizátorům a nosičům, na kterých jsou tyto látky v multivitamínech vázané.

Urina, jak víme, obsahuje také pestrou šálu hormonů, jejichž příprava je pro tělo energeticky náročná. Šetřete se a využijte všechno, co už jste vytvořili. Totéž platí pro enzymy.

Voda v moči má také jiné uspořádání, protože při průchodu organismem získává strukturu tekutých krystalů. Organismus si vodu do tohoto uspořádání přeskládává, protože jen tak ji dokáže využívat. Je pro něj obrovská úleva, když to s každým napitím nemusí dělat znovu. Tahle problematika si žádá mnohem hlubší pohled a já doufám, že vám ho brzy budu moct poskytnout.

Vzpomínka na dědečka

Moč dokáže léčit i tím, že se jedná o slabý solný roztok, ten má sám o sobě očistné účinky a odstraňuje z těla hlen.

Když jsem byla malá, trpěla jsem hodně na záněty dýchacích cest. Můj dědeček mi vždycky naordinoval kloktání a šňupání (výplachy nosu) strašně slanou vodou. Nesnášela jsem to! Teď už jsem velká a vím, že když si vypláchnu nos urinou a vykloktám, uleví se mi.

Močovina a soli obsažené v moči mají také výrazné antiseptické účinky, ničí nejen bakterie, ale také viry a plísně. Proto je mimo jiné vhodná jako dezinfekce na rány.

Už je to tady!

Zajímavou vlastností moči je, že je močopudná. Čím víc moči pijete, tím víc čůráte. Perpetum mobile, chtělo by se říct, ale jak píšu dál, neodpovídá tato definice přesně tomu, co se s močí děje. Ze zdravotního hlediska je na tom dobré to, že díky intenzivnější práci ledvin se rychleji a intenzivněji vyplavují látky usazené v krevním řečišti.

Nebudu zatím spoléhat na vaši zvědavost a touhu experimentovat a prozradím vám, že když pijete moč stále dokola, tak jí neubývá a nestává se hustší a tmavší, jak byste možná čekali, ale naopak po dvou třech kolečkách je úplně čirá a řídká. Tělo si z ní vzalo, co potřebovalo, a znovu to využilo.

Takže ráno je to někdy trochu za trest, zvlášť pokud jste večer seděli u televize s pytlíkem slaných buráků, ale při dalších kolech už se bát nemusíte.

 

Nastínila jsem vám několik principů, které vysvětlují léčivé účinky moči. Každý z nich sám o sobě můžete nahradit nějakým syntetickým nebo bylinným přípravkem, ale v moči dostanete všechno naráz a ta synergie se projeví.

 

 

2 Odpovědi

  1. Pepi napsal:

    AutoApatie??? 🙂 Autopatie…chybicka se vloudila 🙂 včurkla 😀

    • Alžběta Vintrová napsal:

      No, tak to by nebylo určitě dobré řešení, být sám k sobě apatický, lhostejný. Díky, opravím

Diskuze je uzavřena.