Při balení na dovolenou nebo výlet už dnes vím, že položku lékárnička řešit nemusím, nebo jen opravdu velmi symbolicky. A ani doma nemám skříň s přípravky za několik tisíc, v níž bych pravidelně kontrolovala data exspirace a chytala se za hlavu, kolik peněz jsem vyhodila oknem za léky a přípravky, které mi k ničemu nebyly.

Když se dnes mně nebo mým dětem něco stane, třeba drobné zranění, nebo lehká nemoc, zachovám si chladnou hlavu, rovnou jdu a situaci konstruktivně řeším.

Vím totiž, že mám lék, který ve spolupráci s klidem, laskavostí a pohlazením dokáže vyřešit všechny tyto potíže, ať už jsou to odřená kolena, boule po pádu z odrážedla, rýma, trávicí potíže, neštovice, výron kotníku, akné na bradě, pořezaný prst. A taky mnoho dalšího. Našla jsem totiž lék, který máme vždy u sebe, stále čerstvý, přesně sestavený pro náš aktuální problém, bez jakýchkoli vedlejších účinků.

A navíc, víte co? Je úplně zadarmo! Už několik let léčím sebe i svou rodinu urinou. Naše moč je nám totiž k dispozici kdykoli a kdekoli.

Moč je nám k dispozici kdykoli a kdekoli.

Kdyby mi tohle někdo nabídl před pár lety, nejspíš bych tomu nevěřila.

Nikdy jsem nebyla fanouškem farmaceutického průmyslu. Vždy jsem se snažila léků kupovat a užívat co nejméně, a ty, co už se ke mně dostaly, jsem se snažila využít do poslední kapky. Někdy i po exspiraci.

Lékárnička u nás doma čítala náplast a ibalgin, plus pár krabiček léků, jejichž čas už vypršel, ale přece to nevyhodím. A u toho jsem doufala, že se nic nestane. Ano, přiznávám se bez mučení, jsem trochu škrťa.

Když se naše rodina měla rozrůst o první mládě, nechtěla jsem samozřejmě ponechat nic náhodě, ale vykoupit lékárnu jsem taky odmítala. Z internetových diskusí a dalších informačních materiálů pro nastávající matky na mě ve velkém vyskakovaly vodičky, tinktury, kapičky, sirupky a já nevím co ještě, na prdíky, na bříško, na rýmečku, na zoubky. Fakt to všechno budu potřebovat? Věděla jsem, že ne a že za to rozhodně nechci utrácet. Necháme se překvapit.

Po porodu bylo zpočátku všechno fajn (jestli se to po akutním císařském řezu dá vůbec říct), miminko zdravé, ale mně se po pár týdnech na rukách udělaly puchýřky, ty pak popraskaly, všechno zaschlo, ruce jsem měla jak rašple, vlastní dítě jsem se bála pohladit, abych ho nepoškrábala, prsty nešly propnout ani skrčit. Než se zahojilo jedno kolo, rozjelo se druhé.

 

Po pár týdnech doufání, že to přejde, jsem zašla k doktorce. Zkusila jsem homeopatika, i kortikoidy, zinkovou mast, promazávání. Ze začátku se to zlepšilo, pak se to zhoršilo víc než před léčbou, klasický jojo efekt. Začala jsem pátrat na vlastní pěst a objevila věci, o nichž se mi nesnilo.

Největším objevem pro mě byla urinoterapie

Myslím, že na mě sama vyskočila z regálu v knihovně, když jsem hledala jinou knížku. S nevěřícně povytaženým obočím jsem ji otevřela. No to snad ne! Mazat si na tělo vlastní moč, nebo ji dokonce pít? To už trochu přeháníte! Ale jelikož mě hned tak něco nerozhází, odešla se mnou knížka domů a během pár dní jsem začala opatrně zkoušet.

Při další návštěvě u doktorky (mám velice osvícenou a moudrou doktorku) jsem se svěřila, že jsem objevila urinoterapii. „To jste neobjevila nic nového, ta je známá tisíce let, a když se podíváte na složení různých mastí a krémů, hlavně těch drahých, močovinu tam najdete.“ Tak to mě usadilo. A vlastně nastartovalo.

Dává to smysl a funguje to

Přečetla jsem všechno, co bylo k dostání, dávalo to smysl. Stále odvážněji jsem zkoušela. Zpočátku jsem měla strach, ale výsledky se dostavovaly.

Zjistila jsem, že s její pomocí se nejen zlepšuje stav mých rukou, ale že mi poslouží i v mnoha jiných oblastech. Problém, kvůli němuž jsem se s ní seznámila, nakonec urina vyléčit nedokázala, s ekzémem, nebo co to vlastně je, se v menší míře potýkám dodnes (hlavně při emocionálních, psychických a výživových přešlapech), ale je to zatím jediný případ, kdy zklamala.

A proto ji používám dál. Už nemusím zkoumat, co je nejlepší řešení na kterou zdravotní obtíž a už vůbec nemusím mít v záloze dvě řešení. Už nemusím hlídat exspirace, kontraindikace, protichůdné účinky, slevové akce v lékárnách atd. Tato tekutina, tak vzácná ve své obyčejnosti a tak cenná ač opovrhovaná, umí skoro zázraky.

A to nejen na úrovni těla, urina povznáší také ducha, ale to už je jiný příběh.

V naší kultuře je dnes stále ještě těžké překonat zažitý odpor a prolomit tabu, které je s touto oblastí spjaté.

Ale víte, co je větší výzva, než navracet se ke zdraví pomocí vlastní uriny?

Ustát, když to váš dvouletý syn vypráví cizím lidem v trolejbuse!

Jak zvládnout takovou zkoušku na veřejnosti vám neporadím, ale provést vás procesem seznamování s touto zvláštní a unikátní tekutinou, jejíž potenciál pro udržování a upevňování zdraví je obrovský, dokážu.

Pro začátek se můžete skamarádit s e-bookem, který oceníte na cestách: Lékárničkou na výlety aneb 5 vyčůraných tipů pro odvážné začátečníky.

Chystám pro vás e-book 20 způsobů, jak využít urinu pro obnovení a udržení zdraví. A v připravovaném kurzu Rande s vlastní šťávou společně projdeme kroky, díky nimž se přestane bát uriny, objevíte její kouzlo a přednosti. Naučíte se, kdy a jak ji použít, abyste nemuseli živit farmaceutický průmysl a vozit na dovolenou a výlety lékárn(ičk)u.