Kurz Rande s vlastní šťávou


Hledáte dostupný prostředek bez vedlejších účinků, který by vám v případě nouze pomohl ošetřit každou nemoc či zranění?

Zajímá vás léčivá moc uriny, ale chybí vám odvaha udělat první krok?

Chcete využívat přednosti urinoterapie, ale strach a předsudky
křičí ze všech sil NE!?

V tom případě jste tu správně

Vím, jak překonat předsudky vůči urině, které v nás společnost
a škola budovaly od dětství.
A v kurzu Rande s vlastní šťávou vám tuto cestu ukážu.

_R1A0645

Urinoterapii začnete vnímat jako zázračného pomocníka, který si ví rady se všemi běžnými chorobami a zraněními. Spolehlivě pomáhá, není důvod se jí bát. Jestli se zamilujete? Možná.

I když máte své oblíbené léčebné prostředky, život často přichystá situace, na které se připravit nedá. A v tu chvíli je skvělé znát a umět použít univerzální spolehlivé řešení, které je po ruce kdykoli a kdekoli.

Není snadné upustit od předsudků a strachů a urinoterapii vyzkoušet.

Sama jsem hledala cestičky, jak spustit změnu ve vlastním uvažování a otevřít se novým možnostem, které urinoterapie přináší. Našla jsem způsob, díky němuž si můžete přítele do nepohody udělat z vlastní uriny i vy. A ten vám teď chci ukázat.

Co vám kurz Rande s vlastní šťávou přinese:

⇒   Zažijete 4 týdny urinového randění, od prvních nesmělých pohledů po lásku jako trám. 

⇒   Budete se těšit na 20 denních e-mailů s vyváženým poměrem duchaplné teorie a odlehčené praxe.

⇒   Při vtipném čtení zapomenete, jak „nevhodnému“ tématu se věnujeme.

⇒   Získáte podporu pro chvíle, kdy to půjde ztuha.

⇒   Krok za krokem se přiblížíte ke své urině a díky citlivému vedení překonáte zábrany a obavy, které vůči ní cítíte.

⇒   Dozvíte se základní teoretické informace o urinoterapii, takže budete vědět, co máte dělat, ale také proč. Tím získáte vlastní nadhled a schopnost samostatně jednat i v nových situacích.

⇒   Po absolvování kurzu se stanete samostatným a nezávislým uživatelem vlastní uriny vybaveným znalostmi, kdy a jak ji použít.

Tenhle kurz vám změní život

V lékárně a v drogerii najednou utratíte mnohem méně než dřív.

Nejste závislí na lékárnách, doktorech, léčitelích. Nenadálé zranění vás nezaskočí. Vhodný prostředek pro každou příležitost máte vždy při sobě. Je bez vedlejších účinků, nemůžete se s ním předávkovat, nebo ho použít špatně.

Nemusíte se trmácet nemocní nebo s nemocnými dětmi po čekárnách a lékárnách. Načůrat si doma do skleničky je o tolik rychlejší.

Rychle se zbavíte nepříjemných potíží. Lehké potíže můžete vyléčit docela. Ty vážnější určitě řešte se svým lékařem, ale i tak urinu oceníte jako prostředek, který vám okamžitě uleví od akutních projevů nemoci bez jakýchkoli vedlejších účinků.

Nepotřebujete znát přesný latinský název své nemoci, můžete své zdravotní problémy prostě vyřešit čůráním.

Jste připravení na všechny situace, nemůžete doma nic důležitého zapomenout, když víte, že řešení se skrývá v močovém měchýři.

Jmenuji se Alžběta Vintrová a urinoterapií se zabývám téměř osm let. Stále objevuji nové a nové možnosti využití. Urina se pro mě stala univerzálním prostředkem na nápravu všech běžných zdravotních problémů. Už dlouho se mi nestalo, že bych se setkala s potížemi, při nichž by byla bezmocná. Je to pro mě parťák a opora, na kterou se můžu spolehnout.

Po počátečním strachu a obavách jsem dospěla do stavu, kdy mi vlastní urina přijde jako normální a běžná věc, na které není nic odporného. S pokorou a vděčností přijímám vlastní šťávu, kterou si tělo vytváří, a používám ji na jeho opravu.

Dokážu se vcítit do pocitů člověka, který se odhodlává s urinoterapií začít, znám jeho strachy a obavy. Je to horší než před prvním rande s novým partnerem. Sama jsem si tím prošla. A díky této zkušenosti, empatii a schopnosti poutavě a vtipně podat i obtížná témata ve mně máte ideálního společníka na tuto cestu.

na_prodejku

Moč je zadarmo...

Na kolik mě přijde tento kurz?

Za ty roky, co urinoterapii používám, jsem kolem sebe viděla strašně moc potíží, které by urina dokázala hravě vyřešit

Často jsem si přála mít v sobě odvahu, poradit těm lidem, aby zkusili urinu. 

Teď jsem dala dohromady ucelený program, který urinoterapii servíruje na zlatém podnose každému, kdo je ochotný dát jí šanci.

Protože chci, aby se dostal ke každému, kdo má chuť vyrazit na tuto cestu, ale potřebuje dodat odvahu, nabízím tento kurz za přátelskou cenu

 

I vy ho můžete mít za 1790 Kč.

 

To je méně, než kolik utratíte během čtyř týdnů za kafe. A je jasné, že z tohoto kurzu budete mít větší užitek. Navíc po urině nezůstávají komínky plastových kelímků. Tenhle měsíc investujte raději do randění s vlastní šťávou.

Pokud byste během prvních dvou týdnů dospěli k závěru, že tohle fakt není pro vás, nic se neděje. Prostě mi napíšete, že končíte, a já vám bez řečí vrátím celou částku zpět. Nic neriskujete, pokud vás Rande nezaujme, můžete z něj bez výčitek vycouvat.

Možná si teď říkáte...

Ne, to bohužel není. Urinoterapie je prastará léčebná metoda, kterou užívali už staří ajurvédští lékaři nejméně před 5 000 lety. Svou tradici má prakticky ve všech kulturách světa, jen v tom našem západním světě ji v posledním století z povědomí vytlačily jiné metody. Ale zkuste se zeptat svých babiček a dědečků, jistě si budou z dětství pamatovat, co se dělalo s omrzlinami, řeznými ranami od kosy, černým kašlem a dalšími chorobami.

Odborné knihy přináší objektivní informace o urinoterapii a o chorobách, které je s její pomocí možné léčit, někdy i s konkrétními návody. Nic víc. Není to málo, to ne, ale tyto informace nestačí. Nepřevedou vás z bodu „Moč je odporná“ do bodu „Je to normální věc a nemusím se toho bát“. Tenhle kurz ano, v tom je jeho jádro a největší síla.

Neberte to jako odborný kurz, berte to jako randění. Ze začátku je to nesmělé, postupně se lépe poznáte. Celý kurz je skvěle srozumitelný, nevyžaduje znalost latiny ani anatomie. Navíc jsem chtěla obtížnost tématu vyvážit formou a myslím, že se mi to povedlo. Text je vtipný a hravý, dobře se čte. Každé ráno se budete těšit na další schůzku.

Školy a tituly v oblasti medicíny nebo zdraví nemám. Jsem samouk. Za posledních několik let jsem přečetla hodně literatury týkající se alternativních léčebných metod, výživy a zdraví. Všechny ty znalosti se v mé hlavě spojily v obrovský celek, v němž do sebe postupně zapadly. Účastnila jsem se také několika kurzů. Pročetla jsem dostupné odborné materiály o urinoterapii, během let na sobě hodně věcí vyzkoušela a sbírala zkušenosti ostatních.

Domnívám se, že vzdělání je důležitým krokem k tomu, aby mohl být člověk odborníkem v jakékoli oblasti. Ale ohlédnu-li se ve svém životě, vidím, že učitelé, kteří mě nejvíc naučili, nebyli vždy zdaleka ti, kteří měli nejvyšší tituly.

To samozřejmě záleží na míře tolerance, ale podle mého názoru manželství ani vážný vztah není překážkou. Není mi znám ani jediný případ, kdy by někdo se svou šťávou od partnera utekl, jestli vás to uklidní.

Ano, bez obav, žádné jiné rande pro vás nemůže být bezpečnější než toto. Urinoterapie nemá žádné nežádoucí vedlejší účinky a nemůže nijak ohrozit matku ani dítě. Jediná překážka by mohla být v tom, že těhotné ženy mají často nadměrně citlivý čich a navíc zvýšenou koncentraci rozpuštěných látek v moči, která způsobuje silnější zápach moči i při vhodné životosprávě. Pokud je to váš případ, počkejte a do kurzu se zapište až po porodu. A nebo to prostě zkuste, máte dva týdny na to, abyste poznala, jestli to zvládnete. Pokud ne, vrátím vám peníze v rámci 14denní záruky.

Jestli vás to láká, tak to zkuste. Nemáte co ztratit. Fakt ne. Pokud byste totiž během prvních dvou týdnů dospěli k názoru, že to nezvládnete, vrátím vám bez řečí celou částku, kterou jste za kurz zaplatili. Na to samé máte právo, pokud usoudíte, že kurz není pro vás, že vám v něm z jakéhokoli důvodu není dobře, nebo že prostě ještě nechcete opustit svou komfortní zónu.

Takže 20 e-mailů, fajn. A co dál?

Podle mě je tenhle kurz tak skvělý, že už k němu není potřeba nic přidávat. Ale při jeho tvorbě na mě samy vyskočily bonusy, které k vám prostě chtějí:

Jak to vypadá doopravdy: nebyla by ukázka?

A už tím kurzem někdo prošel? Zajímal by mě jeho pohled

Chtěla jsem Vám velice poděkovat za tento seznamovací kurz. Bylo to velice příjemné. Opravdu mě překvapilo, jak jednoduše a samozřejmě mi šlo jednotlivé úkoly plnit. Každé ráno jsem se těšila na další úkol.
Nejsem úplný začátečník, měla jsem jisté zkušenosti s vnitřním užíváním, ale vnější aplikace mě nikdy nenapadla. Po použití byla pleť jemnější než po výživném krému. Ale např. na aplikaci na vlasy jsem si netroufla.
Lenka V.
Před pár měsíci jsem o urinoterapii neměla ani potuchy a má lékárnička byla plná léků a pomocníků na nejrůznější problémy. A teď? Už několikrát mě znalosti z tohoto kurzu zachránily při popálení nebo řezné rance. A o akné ani nemluvě. Když jsem se rozhodovala, zda do kurzu půjdu, sama sobě jsem si pokládala otázku „Teda Pájo, není to už nějak moc alternativní a divný?“ A řeknu vám, jsem ráda, že jsem našla odvahu. Bětka je úžasná vypravěčka, která vás provede kurzem tak svižně a vtipně, že si mezi smíchem a údivem ani nevšimnete, jaké kvantum kvalitních informací jste se už naučili. Praktické úkoly jsou smysluplně dávkovány, a i když na vás Bětka vůbec netlačí, zjistíte, že jste opět překročili svou komfortní zónu a navíc vás to bavilo.
Pavla Kleiberová
Rande v názvu je příznačné, v počátcích se opravdu jen oťukáváte, než dojde k prvním nesmělým dotekům. Od kurzu jsem očekávala vykročení z komfortní zóny, ale byla jsem připravená na sebe netlačit a do ničeho se nenutit. Ale šlo to jako po másle. Z lehce a vtipně naservírované teorie vám bude padat brada a Bětčino nenásilné vedení vás do praxe pravděpodobně stejně dostane. Doporučuju kurz každému, kdo 1) rád překonává sám sebe, 2) preferuje přírodní cesty, jak se léčit a jak o sebe pečovat, a 3) má smysl pro humor – ten totiž autorka rozhodně nepostrádá, její maily nejednou polechtají vaši bránici.
Martina Heš Hudečková
https://sperkarka-textu.cz/
Kurz Rande s vlastní šťávou mě zaujal už svým názvem a přišel mi do cesty zrovna v době, kdy se (konečně!) učím mít ráda sama sebe. Nebyla jsem si jistá, jestli budu mít dostatečnou motivaci úkoly zasílané e-mailem skutečně plnit a nezůstanu jenom u čtení. Ale i tak jsem se rozhodla na stará kolena zase začít randit. 🙂 Sama se sebou a pro sebe. A byla to jízda! Praktické úkoly se mi plnily dobře. Jemně a plynule na sebe postupně navazují a jsou podané tak, že to prostě chcete zkusit. Největší problém jsem, překvapivě, měla s dodržováním pitného režimu. Bojuju s tím odmalička. A až tady jsem měla možnost opravdu viditelně porovnat, jak je důležitý. A jaký byl výsledek? Zvládla jsem to! A dobrovolně. 🙂 Prošla jsem všemi úkoly s úsměvem na tváři a dozvěděla se spoustu zajímavostí. Ujasnila jsem si záležitosti, v kterých jsem si byla nejistá, zbavila se zbytečných strachů a obav a objevila nové možnosti. A moc ráda tohle randění doporučím i dalším, které urinoterapie láká, ale nejsou si jistí, nebo bojují s předsudky. Je to výzva. Ale je to i rande. A jen vy určujete, kam až se na každé schůzce dostanete.
Lenka Varhaníková
https://lenkavarhanikova.cz/

Existuje minimálně 5 důvodů, proč vstoupit do kurzu

Kdy to bude?

Protože kurz je e-mailový a není potřeba, abychom se scházeli v konkrétní čas na konkrétním místě, může si každý začít, kdy se mu to hodí.

Přesněji řečeno: první e-mail vám přijde následující pondělí po zaplacení.

Kurz začíná kdykoli v pondělí a bude trvat čtyři týdny.

Pokud potřebujete začátek odložit, napište mi na alzbeta@lekarnickavnas.cz, zařídím to.

vlastovkaRVS2

Bezva, to je přesně to, co teď potřebuju. Chci randit s vlastní šťávou.

Potřebujete před objednávkou ještě s něčím poradit?

Prima, tak mi zavolejte, nebo napište:

Tel. +420 732 499 200

E-mail: alzbeta@lekarnickavnas.cz

Vyřešíme to spolu.