Co všechno máte doma v lékárničce? Jak jste připravení na situace, kdy se vy nebo vaši blízcí zraníte, když přijde nějaká choroba nebo jiný zdravotní problém.

Ať už jste na sebe vzali zodpovědnost za zdraví celé rodiny nebo se staráte jen o sebe, rozhodně víte, že zdraví je něco, s čím se nevyplatí hazardovat. Ano, je to otřepaná fráze, že bez zdraví je vše ostatní k ničemu, ale když si ji prožijete, nebo si nedejbože vyzkoušíte opravdu na vlastní kůži, jaké to je, když zdraví neslouží, jak má, víte, že je v tom velká pravda.

Představte si, že by na světě existoval jediný lék, který by vyléčil všechny běžné zdravotní problémy, s nimiž se většina lidí v životě potýká. Jeden jediný lék by vám pomohl od rýmy, kašle, zácpy, zastavoval krvácení, urychlil by hojení drobných ranek, mírnil ekzémy, odstraňoval lupy, čistil by kůži od akné, zmírňoval otoky, napomáhal by vstřebávání boulí, tlumil bolest ve vyvrtnutém kotníku, léčil by omrzliny i popáleniny.

 

 

Chtěli byste mít takový lék doma? Kolik byste za něj byli ochotní zaplatit?

Doufám, že vám v hlavě začaly hlasitě blikat poplašné majáčky. Pozor, zase nějaký chytrák se svým spasitelským řešením. Chvilku mi bude mazat med kolem huby, utahovat kolem mě smyčku, lákat na nějaký zázrak a pak bude chtít půlku mojí výplaty za něco, co stejně fungovat nebude. Tak takhle se napálit nenechám, šmejde.

Je super, že máte tyhle obranné mechanismy. Ale klidně ty majáčky vypněte. Já vám totiž nic prodávat nechci. Teda já bych vám to klidně i prodala, ale ono to pořádně nejde (i když farmaceutické a kosmetické firmy už našly způsob, jak to udělat).

Nic neprodávám, protože to, co nabízím, už máte.

Neotvírejte peněženku, nehledejte na internetu. Mám pro vás skvělou zprávu. Vy tenhle lék doma máte!

 

Už vám to šrotuje? Tak co by to tak mohlo být? Dračí krev, propolis, aloe, chlorella, tibetské mísy, andělské obrazy, křišťálová pyramidka, indiánské amulety? Homeopatika? Bylinky?

Samá voda, samá voda.

 

 

Ty z vás, kdo už se ve sférách snadných řešení bez drahých nákupů delší dobu pohybují, nejprve trochu zklamu. Tím zázračným řešením, o kterém teď mluvím, není ani jedlá soda, ani ocet. I když možná někdo z vás má vyzkoušené, že na leccos z toho tyto základní suroviny fungují. Pokud ano, napište mi o svých zkušenostech do komentářů a rozšiřte mně i ostatním čtenářům obzory.

 

Ale zpět k tomu slibovanému zázraku.

Všichni to doma máte, i ti největší a nejpřísnější minimalisté, to mají. Co víc, dokonce to u sebe máte, i když máte pocit, že nic nemáte. Tak co, už víte, o jakém zázračném léku je řeč?

Jestli ještě ne, dejte si pauzičku, odskočte si na WC a až se vrátíte, tak já vám to řeknu.

 

 

 

Hotovo?

Ano?

Já vím, že jste nešli. A přitom právě tam byste našli správnou odpověď. Tím zázrakem je totiž moč.

Jestli se to slovo někomu nelíbí, můžeme jí říkat podle latiny urina. ale na věci to nic nemění, pořád je to čůrání.

Léčba urinou (urinoterapie) je metoda známá už mnoho tisíc let, s úspěchem ji využívali staří ajurvédští lékaři v Indii (nejstarší spis popisující využití uriny lidí i zvířat v léčbě různých nemocí je starý přes 5 000 let), svou dlouhou tradici má v Japonsku, v Rusku i v dalších kulturách. V dřívějších dobách se běžně využívala i v našem prostředí, ale ve 20. století ji vytlačila moderní západní medicína. Metoda nejen upadla v zapomnění, ale také ji obestřel závoj tabu.

Moč jako univerzální lék

Naučte se používat moč jako univerzální lék, nahradí vám celou lékárničku. Tato metoda má za sebou dlouhou historii a před sebou slibnou budoucnost.

V českém prostředí se jí v současné době věnuje především MUDr. Vilma Partyková, která je také autorkou několika knih o této metodě.

Vydejte se se mnou na dobrodružnou cestu za tajemstvím této neprávem opovrhované tekutiny

Za pět let, co se věnuji urinoterapii, jsem nasbírala zkušenosti, jak tuto zajímavou tekutinu využívat pro obnovení a upevnění fyzického zdraví. S nadšením šířím toto poznání dál a pomáhám lidem objevovat tento dar pod nánosy bahna tabu. Věřím, že i vy u mě najdete tipy, které zjednoduší, obohatí a zpříjemní váš život.

 

 

Kategorie: Teorie

Alžběta Vintrová

Objevte se mnou tajemství urinoterapie ukryté pod nánosy tabu. Už téměř pět let se zajímám, jak lze vlastní moč využívat pro obnovení a upevnění zdraví, a o své zkušenosti se s vámi chci podělit. Jak jsem se k urinoterapii dostala si přečtete zde

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *