Přetéká vaše domácí lékárnička lahvičkami, tubičkami a krabičkami s přípravky na různé potíže? Máte jich tolik, že už si dávno nepamatujete, na co který je? Stává se vám, že v lékárničce stejně nenajdete to, co jste hledali, i když to tam musí být! A když to konečně najdete, zjistíte, že lahvička je prázdná, nebo dávno prošlá? Lékárničku doma máte, ale jste skutečně připravení na situace, kdy se vy nebo vaši blízcí zraníte, když přijde nějaká choroba nebo jiný zdravotní problém?

Máte doma lékárničku, nebo skutečné řešení na reálné potíže?

Ať už jste na sebe vzali zodpovědnost za zdraví celé rodiny nebo se staráte jen o sebe, rozhodně víte, že zdraví je něco, s čím se nevyplatí hazardovat. Ano, je to otřepaná fráze, že bez zdraví je vše ostatní k ničemu, ale když si ji prožijete, nebo si nedejbože vyzkoušíte opravdu na vlastní kůži, jaké to je, když zdraví neslouží, jak má, víte, že je v tom velká pravda.

Představte si, že by na světě existoval jediný prostředek, který by vám pomohl od všech běžných zdravotních problémů, s nimiž se většina lidí v životě potýká.

Jeden jediný prostředek by:

 • vyčistil rýmu,
 • tlumil kašel,
 • uvolnil zácpu,
 • zastavil krvácení,
 • urychlil hojení drobných ranek,
 • mírnil ekzémy,
 • odstraňoval lupy,
 • čistil kůži od akné,
 • zmírňoval otoky,
 • napomáhal vstřebávání boulí,
 • tlumil bolest ve vyvrtnutém kotníku,
 • pomohl tělu zpracovat omrzliny i popáleniny.

Chtěli byste mít takový prostředek doma?

Kolik byste za něj byli ochotní zaplatit?

Doufám, že vám v hlavě začaly hlasitě blikat poplašné majáčky. Pozor, zase nějaký chytrák se svým spasitelským řešením. Chvilku mi bude mazat med kolem huby, utahovat kolem mě smyčku, lákat na nějaký zázrak a pak bude chtít půlku mojí výplaty za něco, co stejně fungovat nebude. Tak takhle se napálit nenechám, šmejde.

Je super, že máte tyhle obranné mechanismy. Ale klidně ty majáčky vypněte. Já vám totiž nic prodávat nechci. Teda já bych vám to klidně i prodala, ale ono to pořádně nejde (i když farmaceutické a kosmetické firmy už našly způsob, jak to udělat).

Nic neprodávám, protože to, co nabízím, už máte.

Neotvírejte peněženku, nehledejte na internetu. Mám pro vás skvělou zprávu. Vy tenhle prostředek doma máte!

 

Už vám to šrotuje? Tak co by to tak mohlo být? Dračí krev, propolis, aloe, chlorella, tibetské mísy, andělské obrazy, křišťálová pyramidka, indiánské amulety? Homeopatika? Bylinky?

Samá voda, samá voda.

 

 

Ty z vás, kdo už se ve sférách snadných řešení bez drahých nákupů delší dobu pohybují, nejprve trochu zklamu. Tím zázračným řešením, o kterém teď mluvím, není ani jedlá soda, ani ocet. I když možná někdo z vás má vyzkoušené, že na leccos z toho tyto základní suroviny fungují. Pokud ano, napište mi o svých zkušenostech do komentářů a rozšiřte mně i ostatním čtenářům obzory.

Ale zpět k tomu slibovanému zázraku.

Všichni to doma máte, i ti největší a nejpřísnější minimalisté to mají. Co víc, dokonce to u sebe máte, i když máte pocit, že nic nemáte. Tak co, už víte, o jakém zázračném prostředku je řeč?

Jestli ještě ne, dejte si pauzičku, odskočte si na WC a až se vrátíte, tak já vám to řeknu.

 

 

Hotovo?

Ano?

Já vím, že jste nešli. A přitom právě tam byste našli správnou odpověď. Tím zázrakem je totiž moč.

Jestli se to slovo někomu nelíbí, můžeme jí říkat podle latiny urina. ale na věci to nic nemění, pořád je to čůrání.

Léčba urinou (urinoterapie) je metoda známá už mnoho tisíc let, s úspěchem ji využívali staří ajurvédští lékaři v Indii (nejstarší spis popisující využití uriny lidí i zvířat v léčbě různých nemocí je starý přes 5 000 let), svou dlouhou tradici má v Japonsku, v Rusku i v dalších kulturách. V dřívějších dobách se běžně využívala i v našem prostředí, ale ve 20. století ji vytlačila moderní západní medicína. Metoda nejen upadla v zapomnění, ale také ji obestřel závoj tabu.

Moč jako univerzální léčivý prostředek

Naučte se používat moč jako univerzální prostředek, nahradí vám celou lékárničku. Tato metoda má za sebou dlouhou historii a před sebou slibnou budoucnost.

V českém prostředí se jí v současné době věnuje především MUDr. Vilma Partyková, která je také autorkou několika knih o této metodě. A pak já. Narozdíl od doktorky Partykové nemám titul z medicíny, neumím latinsky, ale servíruju toto téma odlehčeně a prý i vtipně a zábavně.

Vydejte se se mnou na dobrodružnou cestu za tajemstvím této neprávem opovrhované tekutiny

Za pět let, co se věnuji urinoterapii, jsem nasbírala zkušenosti, jak tuto zajímavou tekutinu využívat pro obnovení a upevnění fyzického zdraví. S nadšením šířím toto poznání dál a pomáhám lidem objevovat tento dar pod nánosy bahna tabu. Věřím, že i vy u mě najdete tipy, které zjednoduší, obohatí a zpříjemní váš život.

Pojďte do toho se mnou

Vzbudila jsem ve vás jiskru zájmu, která má chuť zahořet, ale dusí ji předsudky a obavy?

Chcete se s urinoterapií opatrně seznámit, ale nevíte, za který konec to vzít? Mám pro vás skvělou zprávu.

Chystám kurz, jaký tu ještě nebyl.

Během čtyř týdnů vám v kurzu Rande s vlastní šťávou krůček po krůčku pomůžu zvyknout si na práci s urinou, získáte ucelený teoretický přehled a vyzkoušíte si různé způsoby využití od těch nejsnazších až po ty pokročilé. Jestli chcete být mezi prvními, kdo se o něm dozví, nechte mi na sebe e-mail a já vám dám vědět, až to přijde.

Nemusíte hlídat e-mailové schránky dnem i nocí, tak rychlé to nebude, přeju si, abych to stihla vypustit do světa před koncem ledna, tak mi držte palce, ať se to podaří, protože to bude stát za to. Mám radost, že v tom
pojedete se mnou
.

Kategorie: Teorie

Alžběta Vintrová

Objevte se mnou tajemství urinoterapie ukryté pod nánosy tabu. Už téměř šest let se zajímám, jak lze vlastní moč využívat pro obnovení a upevnění zdraví, a o své zkušenosti se s vámi chci podělit.
Pro tu příležitost jsem vytvořila dva e-booky, které vám ráda pošlu, když mi dáte svůj e-mail.
*Jednoduchý návod, jak nenechat tisícovku v lékárně, vyšel pod názvem Vyčůraná lékárnička.
*Tipy, jak pomocí urinoterapie zachránit zkažený výlet, se jmenují Lékárnička na výlety aneb 5 vyčůraných tipů pro odvážné začátečníky.
*Jestli vás urinoterapie zajímá, ale netroufáte si udělat první krok, mrkněte na kurz Rande s vlastní šťávou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *