Troufáte si vzít své zdraví do vlastních rukou?

Dokážete se poprat s předsudky a nebojíte se zkoušet věci, které jste nikdy dřív nedělali?

Zajímají vás jednoduché zázraky a věříte v dokonalost lidského těla?

Zaslechli jste něco o tom, že moč je léčivá, ale nevíte, jak to bezpečně otestovat?

Tak to máme hodně společného. Já jsem své předsudky a obavy překonala už před pěti lety a urazila jsem kus cesty, a tak vám teď můžu s objevováním urinoterapie pomoci. Vyplňte formulář a pustíme se do toho!

E-book „Lékárnička na výlety“ ve mně vyvolal zájem dozvědět se, jak to vlastně s tou urinoterapií je. Asi jako většinu z nás mne představa léčby vlastní močí spíše odpuzuje, než láká. Po přečtení e-booku musím konstatovat, „něco na tom je“. E-book je napsaný vtipně a fundovaně. Prostřednictvím příběhu a vtipných konstatování odkrývá autorka jednodušší možnosti léčby. Rozhodně tento text doporučuji všem příznivcům alternativ. Mé vlastní předsudky byly zbořeny. (Nikomu to neříkejte, ale zkusila jsem to a funguje to 😀 )
Najskôr som si prečítala Betkin ebook iba zo zvedavosti. No musím uznať, že táto metóda má niečo do seba. Nie vždy sme na výlete vybavení lekárničkou a ako prvá pomoc je to ok. Myslím si, že to nie je žiadna novinka, maste a krémy s ureou vám predpíše aj lekár...len treba trochu prelomiť spoločenské tabu dnešnej doby. Zámerne píšem dnešnej doby, lebo si myslím že v minulosti to bolo úplne normálne - aj mne babka vždy hovorila, že si mám ranu "ocikať" a je po bolesti, To, že je to zároveň dezinfekcia, som sa dozvedela až omnoho neskôr.