Chcete si být jistí, že při urinoterapii postupujete správně?

Máte chuť pustit se do experimentů s urinou, ale potřebujete si ještě některé kroky ujasnit?

V tom případě čtěte dál

Život bude jednodušší, když budete mít vždy po ruce lék pro každou příležitost
a budete vědět, jak ho použít.

Urinoterapie je jednoduchá a neuvěřitelně univerzální metoda. Existuje jen pár základních pravidel, která byste při jejím provozování měli dodržovat.    
A ty vám právě přináším, abych podpořila vaši odvahu a chuť vyzkoušet tuto báječnou metodu.

Se mnou se naučíte, jak používat moč pro zvládnutí běžných zranění a nemocí, posílíte sebevědomí a získáte značnou nezávislost na lékárnách.

Co vám e-bulletin
Pročůrejte se ke zdraví aneb
5 pravidel urinoterapie a 3 mýty s ní spojené
přinese?

Bonus

Navíc k e-bulletinu ode mě dostanete PDF soubor: Knihovnička mladého stoupence urinoterapie, přehled urinoterapeutických knih dostupných v češtině. Součástí seznamu jsou i stručné profily, které vám pomůžou při výběru.

Tento e-bulletin vám nabízím za 89 Kč.

O korunu levněji než regulační poplatek při návštěvě na pohotovosti.

Proč tak málo?

Jedna z věcí, které na urinoterapii miluju, je, že skoro nic nestojí, tak jí nechci tuhle přednost brát. V e-booku zdarma jste viděli, že vám urinoterapie může ušetřit stovky korun. Ale pro její bezpečné využívání je důležité znát pravidla. 

Chodit pěšky je zadarmo, ale jde to líp, když máte vhodné boty. Podobně je to s tímto návodem. Berte ho jako investici, věřím, že se vám brzy vrátí

„Když jsem se poprvé dočetla o tom, že používat urinu jako náhradu za různé léky je velmi prospěšné a účinné, honily se mi hlavou jen samé otázky. Jak urinu správně použít? Existuje moč, která je pro tyto účely vhodnější? A nemůžu si nějakou neopatrností nebo nevědomostí uškodit? Na všechny tyto otázky, kvůli kterým jsem zpočátku byla nejistá, jsem se dozvěděla odpověď v tomto krátkém “bulletinu”. Doporučuju jej všem, kteří se zahájením mírné urinoterapie taky trochu váhají a nejsou si jistí, jak správně postupovat. Já už teď s klidem využívám její obrovské benefity.“
Magda

Na tuhle otázku je těžké odpovědět. Záleží totiž hlavně na tom, jestli, jak a na co budete urinoterapii používat. Nemusí se stát vůbec nic, ale v krajním případě si můžete způsobit i otravu nebo sociální izolaci.

Napíšete mi a já vám do 14 dnů bez řečí vrátím celou částku.

Potřebujete před objednávkou ještě s něčím poradit?

Prima, tak mi zavolejte nebo napište:

Tel. +420 732 499 200

E-mail: alzbeta@lekarnickavnas.cz

Vyřešíme to spolu.